Nawilżane chusteczki są niezbędną częścią wyposażenia u każdego rodzica małego dziecka, a nawet i starszego. Ich opakowanie pozwala na przechowywanie ich w dowolnym miejscu, w szufladzie, torbie przy wózku, torebce, spacerówce itd.
Chusteczki waterwipes (duży wybór na stronie www.bee.pl) 
To nawilżane chusteczki, które są w pełni bezpieczne dla skóry każdego malucha, według producenta zostały opracowane przez rodziców dziecka, które urodziło się z niezwykle delikatną i wrażliwą skórą, w związku z czym wszystkie inne dostępne w tamtym czasie na rynku chusteczki dla dzieci nie były dla niego odpowiednią opcją. Ich skład to w 99,9% sama woda a pozostałe 0,1% to ekstrakt z pestek grejpfruta. 
W związku ze swoim składek są w pełni bezpieczne dla dzieci z alergiami, egzemą, łuszczycą czy atopowym zapaleniem skóry. 
Inne zastosowania:
– nadają się do przemywania owoców; 
– do demakijażu, więc skorzystają z nich także dorośli;
– do szybkiego odświeżenie, czy przemycia spoconych miejsc gdy akurat nie mamy dostępu do bieżącej wody np. podczas podróży; 
Jedno opakowanie WaterWipes zawiera 60 sztuk chusteczek i kosztuje około 15 zł, w sprzedaży dostępne są również opcje po 12 opakowań na raz, które po podliczeniu wychodzą taniej niż kupowanie pojedynczo co jakiś czas. Dla osób chcących żyć bardziej ekologicznie, na stronie jest możliwość zamówienia chusteczek w kartonowych opakowaniach. 
Dla porównania: skład innych chusteczek nawilżanych dla dzieci losowej marki:
– woda
– wyciąg z nasion owsa
– glikol propylenowy – środek wspomagający teksturę i wygląd produktu
– PEG-7 Glyceryl Cocoate – emulgator i emolient otrzymywany z oleju kokosowego i gliceryny
– polisorbat 20 – detergent i emulgator
– sól disodowa
– chlorhexidine digluconate – substancja konserwująca 
– fenoksyetanol – bakteriostatyk 
– etyloheksylogliceryna – substancja konserwująca 
– dodany zapach 
– kwas cytrynowy 
Z czego niektóre z wymienionych składników mogą być podrażniających dla dzieci o wrażliwej skórze. Chociażby chlorhexidine digluconate może być nieprzyjemny dla niemowląt z problemami skórnymi.  
chusteczki nawilżane, chusteczki waterwipes, chusteczki dla niemowląt