Jeżeli na sercu leży Ci przede wszystkim dobro dziecka, ale też jego przyszłość na zdrowej i wolnej od zanieczyszczeń planecie musisz wybierać rozwiązania, które będą bezpieczne zarówno dla jego skóry, jak i ekosystemu planety. Chusteczki WaterWipes dają 99,9 procent szans na to, że uszczęśliwisz zarówno swoją pociechę, jak i kulę ziemską.

Dlaczego WaterWipes?

WaterWipes nie są klasycznymi chusteczkami dla niemowląt BIO. To, co czyni je wyjątkowymi to nie tylko ich biodegradowalność. Choć już po 12 tygodniach całkowicie znikają z atmosfery! Nie są nimi również dlatego, że do ich powstania wykorzystujemy w stu procentach zrównoważony pod kątem biologicznym materiał. Choć energia do ich powstania pochodzi wyłącznie ze źródeł odnawialnych! Chusteczki WaterWipes są wyjątkowe, bo powstają nie tylko w trosce o jak najwyższy komfort dziecka, ale również planety, na której będzie żyło, dorastało i się rozwijało.

WaterWipes powstają z wiskozy – niezwykle wytrzymały, a przy tym gładki i delikatny materiał. Nie musisz martwić się, że zniszczy się podczas przewijania bobasa. Kolejną cechą, która wyróżnia chusteczki WaterWipes spośród innych chusteczek do pielęgnacji skóry dla niemowląt – absolutny brak środków chemicznych! Większość oferowanych obecnie młodym mamom produktów posiada w swoim składzie substancje chemiczne i alergeny, które podrażniają i zagrażają zdrowiu skóry niemowlaka! WaterWipes nie zawierają chemicznych dodatków drażniących i może być swobodnie wykorzystywany przy pielęgnacji dzieci z łuszczycą, pieluszkowym zapaleniem skóry, AZS lub innymi problemami ze skórą maluszka. 

99,9 procent pewności, że planeta będzie w dobrych rękach

Cała magia WaterWipes polega na ich składzie. Stanowi on w 99,9 procentach woda! Nie jest to jednak woda zwyczajna, a izolowana w specjalnych warunkach, które gwarantują jej perfekcyjne oczyszczenie tak, by nie potrzebne były żadne dodatkowe substancje. Tylko woda i wyciąg z pestek grejpfruta.

Chusteczki WaterWipes powstały z myślą: “Bezpieczne dla delikatnej skóry noworodka, bezpieczne dla planety.” Chusteczki pielęgnacyjne najwyższej, potwierdzonej certyfikatem Allergy Society UK. Idealne rozwiązanie dla malucha i naszej planety!